Jsme Jazzmani Žatec - oddíl plavání!

Seznam přihlášených do plavecké školy pro rok 2024/2025

Příjmení Jméno Skupina Výkonnostní úroveň Minulý instruktor Náhradník
Sekot Tomáš Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Kinšt Radim Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Bacharev Denis Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Ano
Soukenka Eliška Závodní oddíl - skupina A plavec Ano
Kasova Jitka Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Ano
Kasova Jitka Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Jirka Ano
Lučanová Lucie Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Ondra Ano
Vaňková Lucie Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Ondra Ano
Dušková Anna Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Dušková Adéla Závodní oddíl - skupina C závodní + přípravka Ondra Ano
Balínová Laura Závodní oddíl - skupina C závodní + přípravka Ondra Ano
Varga Jakub Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Irena Ano
Žáček Daniel Závodní oddíl - skupina C pokročilý Míra Ano
Dáňová Irena Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Ano
Boháčová Anna Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Holubová Kristýna Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Irena Ano
Vaníková Šárka Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Ondra Ano
Štůlová Klára Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Jirka Ano
Chilo Františka Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Agáta Ano
Lehnert Adrian Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Jirka Ano
Lehnert Jakub Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Jirka Ano
Parpelová Tereza Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Agáta Ano
Lužná Adéla Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ano
Lužná Tereza Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ano
Pham Nguyen Anička (Noang An) Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ano
Stejskal Jan Závodní oddíl - skupina C závodní + přípravka Jirka Ano
Plevko Tomáš Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Světlana a Simona Ano
Rayman Jakub Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Ano
Rayman Jakub Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Ano
Johanova Inna Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Ano
Lokajíček Adam Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Lenka Ano
Gežíková Adéla Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ano
Cigl Tadeáš Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Ano
Batkova Rozálie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Agáta Ano
Husak Antonin Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ano
Bubyr Mykhailo Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ano
Harbacheuskaya Maryia Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Harbacheuski Fiodar Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Ivanova Yeva Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Pašek Daniel Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Irena Ne
Paterová Ester Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Irena Ne
Paterová Karla Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Irena Ne
Šúrek Denis Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Irena Ne
Šúrkova Nikol Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Irena Ne
Novotná Natálie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Michler Pavel Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Nikola a Týna Ne
Vanyšová Magdalena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Koukalová Veronika Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Hynek Dominik Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Kessler Jan Karel Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
( Záznamy: 1 - 50 z 144 )