Jsme Jazzmani Žatec - oddíl plavání!

Seznam přihlášených do plavecké školy pro rok 2024/2025

Příjmení Jméno Skupina Výkonnostní úroveň Minulý instruktor Náhradník
Hynek Dominik Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Zavadil Jan Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Jirka Ne
Halvát Dominik Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Jirka Ne
Kasova Jitka Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Jirka Ano
Beneš Jaroslav Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Vrbata Adam Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Dušková Anna Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Beneš Ondřej Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Petráň Matěj Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Jirka Ne
Boháčová Anna Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Kronichová Evelin Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Lenka Ne
Zavadilová Alžběta Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Popelka David Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
cao Anetka Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Cao David Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Varga Vojtěch Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Riedlová Elena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Lenka Ne
Žáček Daniel Závodní oddíl - skupina C pokročilý Míra Ano
Schejbalová Karolína Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Míra Ne
Harbacheuski Fiodar Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Michler Pavel Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Nikola a Týna Ne
Tučák Martin Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Hanzalová Klára Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Sudek Vendelin Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Nikola a Týna Ne
Víznerová Kateřina Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Bařtipán Jan Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Benešová Barbora Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Khmelevska Daria Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (středa odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Alžbeta Vošmiková Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Lučanová Lucie Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Ondra Ano
Vaňková Lucie Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Ondra Ano
Dušková Adéla Závodní oddíl - skupina C závodní + přípravka Ondra Ano
Balínová Laura Závodní oddíl - skupina C závodní + přípravka Ondra Ano
Kessler Jan Karel Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
Miczková Sabina Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
Vlasáková Sofie Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Světlana a Simona Ne
Vlasák Samuel Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Světlana a Simona Ne
Korandová Lucie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Světlana a Simona Ne
Hanzalová Karla Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Světlana a Simona Ne
ŠNOKHOUSOVÁ Nelly Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
Gižynská Julie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
( Záznamy: 51 - 91 z 91 )