Jsme Jazzmani Žatec - oddíl plavání!

Seznam přihlášených do plavecké školy pro rok 2024/2025

Příjmení Jméno Skupina Výkonnostní úroveň Minulý instruktor Náhradník
Bacharev Denis Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Ano
Harbacheuski Fiodar Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Koukalová Veronika Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Vlasák Daniel Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Irena Ne
Vlasáková Sofie Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Světlana a Simona Ne
Vlasák Samuel Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Světlana a Simona Ne
Tučák Martin Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Hanzalová Klára Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Adam Švec Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Ne
Víznerová Kateřina Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Harbacheuskaya Maryia Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Ivanova Yeva Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Pašek Daniel Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Irena Ne
Paterová Ester Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Irena Ne
Paterová Karla Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Irena Ne
Šúrek Denis Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Irena Ne
Šúrkova Nikol Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Irena Ne
Novotná Natálie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Michler Pavel Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Nikola a Týna Ne
Vanyšová Magdalena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Hynek Dominik Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Kessler Jan Karel Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
Miczková Sabina Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
Kapitonava Anastasiya Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Korandová Lucie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Světlana a Simona Ne
Hanzalová Karla Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Světlana a Simona Ne
Sudek Vendelin Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Nikola a Týna Ne
Sudek Vilem Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Kvapil Martin Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Irena Ne
Sekot Tomáš Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Kinšt Radim Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
( Záznamy: 1 - 31 z 31 )