Jsme Jazzmani Žatec - oddíl plavání!

Seznam přihlášených do plavecké školy pro rok 2024/2025

Příjmení Jméno Skupina Výkonnostní úroveň Minulý instruktor Náhradník
Bechyně Vojtěch Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (středa odpoledne) plavec Ne
Bechyňová Anna Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (středa odpoledne) plavec Ne
Beneš Jaroslav Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
ŠNOKHOUSOVÁ Nelly Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
Vrbata Adam Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Drchalová Aneta Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Popelka David Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Horvátová Karmen Julie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (středa odpoledne) neplavec Ne
cao Anetka Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Cao David Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Libertin Daniel Mateo Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Irena Ne
Libertin Damien Evan Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Irena Ne
STESIK Aliaksei Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Bázler Slavomír Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Irena Ne
Justová Liliana Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (středa odpoledne) neplavec Ne
Serbusová Karolína Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Baše Slavomír Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Bařtipán Jan Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Stahoň Jakub Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Stahoň Matěj Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Hajek Marcus Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Varga Vojtěch Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Beneš Albert Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Beneš Ondřej Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Benešová Barbora Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Petráň Matěj Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Jirka Ne
Shynkarou Maksim Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Vanyšová Magdalena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Khmelevska Daria Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (středa odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Schejbalová Karolína Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Míra Ne
Schejbalová Eliška Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Horvátová Karmen Julie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Duc Tiep Nguyen Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Nosková Elena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Nosková Nikol Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Alžbeta Vošmiková Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Filipová Tereza Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Filip Špor Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Nikol Šporová Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Riedlová Elena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Lenka Ne
Gižynská Julie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
( Záznamy: 51 - 91 z 91 )