Jsme Jazzmani Žatec - oddíl plavání!

Seznam přihlášených do plavecké školy pro rok 2024/2025

Příjmení Jméno Skupina Výkonnostní úroveň Minulý instruktor Náhradník
Serbusová Karolína Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Baše Slavomír Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Bařtipán Jan Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Stahoň Jakub Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Stahoň Matěj Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Hajek Marcus Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Varga Vojtěch Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Lenka Ne
Beneš Albert Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Beneš Ondřej Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Jirka Ne
Benešová Barbora Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Petráň Matěj Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) pokročilý Jirka Ne
Shynkarou Maksim Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Vanyšová Magdalena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Khmelevska Daria Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (středa odpoledne) pokročilý Nikola a Týna Ne
Schejbalová Karolína Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Míra Ne
Schejbalová Eliška Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Horvátová Karmen Julie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Duc Tiep Nguyen Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) neplavec Ne
Nosková Elena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Nosková Nikol Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Alžbeta Vošmiková Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Nikola a Týna Ne
Filipová Tereza Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Filip Špor Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Nikol Šporová Plavecká škola - středně a více pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Ne
Riedlová Elena Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Lenka Ne
Gižynská Julie Plavecká škola - začátečníci + mírně pokročilí (úterý, čtvrtek odpoledne) plavec Světlana a Simona Ne
Sekot Tomáš Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Kinšt Radim Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Bacharev Denis Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Ano
Soukenka Eliška Závodní oddíl - skupina A plavec Ano
Kasova Jitka Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Ano
Kasova Jitka Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Jirka Ano
Lučanová Lucie Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Ondra Ano
Vaňková Lucie Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Ondra Ano
Dušková Anna Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
Dušková Adéla Závodní oddíl - skupina C závodní + přípravka Ondra Ano
Balínová Laura Závodní oddíl - skupina C závodní + přípravka Ondra Ano
Varga Jakub Plavání rodičů s dětmi od 3 do 5 let neplavec Irena Ano
Žáček Daniel Závodní oddíl - skupina C pokročilý Míra Ano
Dáňová Irena Závodní oddíl - skupina A závodní + přípravka Ano
Boháčová Anna Závodní oddíl - skupina B závodní + přípravka Jirka Ano
( Záznamy: 51 - 91 z 91 )